Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Po Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Kur te pashe moj bukuroshe
Zemern time ma gezove
Ike shpejt u largove
Dhe per mua nuk mendove
2x
Nje nate ne enderr ty te ednerrova
Syte e tu moj ti kujtova

2x
Po te pres ne vetmi
Zemra ime qan per ty
2x
Trego te lutem ti moj vajze
Zemren time pse ma plaseNuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0