A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gazmend Rama (Gazi) - Pare Pare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T12:58:09

Nje qind'mij euro
me'j pas hiq ma
shum smu kishin
dasht kisha ba jet
fantazi nuse te bukur
e kerr te ri(2 her)

ref:
Ah paret e omla po
qysh po i fitojm e tan
bota an e mban per
to po luftojn?

Pare Pare Pare
qe i fitoj ashiqare
kush e ka gjepin
plot as'ni problem
nuk ka sod.

Euro Franga dhe
Dollar boten sod
e kthejn mbar kush
si ka qysh me i ba
se pa to s'jetohet ma.(2 her)

ref:
Kto paret si mjalta
po qysh po i fitojm
e tan bota an e mban
per to po luftojn?

Pare Pare Pare
qe i fitojm ashiqare
kush e ka gjepin plot
as ni problem nuk ka sod.(2 her ref.)


Ky tekst u dërgua nga Fatushi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019