A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Afrohu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2009

2009-02-26T15:31:16

mos më thuaj un po shkoj
mos thuaj se nuk t'besoj

ahpirti yt qan, asht tuj mbyt
më thot loti yt ne sy

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

me mir tash ti me thuaj
mos ka fol doj goj e huaj
se ti sot shum s'mendojn
veq per keq ata jetojn

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet


Ky tekst u dërgua nga Fikret
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019