A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Gazmend Rama (Gazi) - Ne Dy Pjes Zemra Eshte Thy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2008

2008-08-14T16:09:40

Ty Met Lan Tjetren me gjet me mallkoft zoti peer jet fjalt e tjerve na kan nda kurr "Hallall skem me jau baa"(2x)

Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thyy Ti Po Vun E Un Po Vuj Pa u Pa Kalun Shum Muj
Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thy Ti po Qan E Un Po qaj Na i mbushen zemrat plot me vaaj

Kam Met Prit E Kam Met Prit Se nje Tjeer S'shohin syyt Te Dy Zemrat Presin presin Presin Se Dashnit tona nuk Vdesin(2x)

Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thyy Ti Po Vun E Un Po Vuj Pa u Pa Kalun Shum Muj
Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thy Ti po Qan E Un Po qaj Na i mbushen zemrat plot me vaaj(4x)


Ky tekst u dërgua nga By Njona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019