Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama - Gjume Ne Sy Nuk Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shum jam merzitur me erdhi papritur fjlaet qe ti thash shkove ti shkove e mua me harrove shum me mir qe sjemi bashk ti nuk e din se sa kam vujtur ti nuk edin se sa jam mashtruar fjalet qe ti thash te gjitha i kam harruar ooooooooo
edi qe ti mharrove nuk ke faj qe u largove sa me shpejt qe u largove u harrove u harrove eeeeeeeeeedi qe ti mharrove nuk ke faj qe u largove sa me shpejt qe u largove u harrove u harrove oo u harrove

Ky tekst u dërgua nga  arjana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 19/12/2012


Gazmend Rama - Gjume Ne Sy Nuk Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjume Ne Sy Nuk Kam".
3. Video është e këngës "Gjume Ne Sy Nuk Kam", por nuk këndohet nga Gazmend Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0