Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Je Katunare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Aman Aman, Aman Aman
Aman Aman, Aman Aman

E mos um luaj me mendje te madhe
E mos um luaj me mendje te madhe
E mos ma bon veten Pejane se mir pe di qe je katunare

E mire pom luajnë moj shtate selvie
e kur te pash ty rrash dashni
o a ma fal o synin e zi

E kur ta pash at shtat bajrak
E kur ta pash at shtat bajrak
e mir pom luajne permarak
e mir pom luajne permarak
o hajde zemer luajna bashke


Ky tekst u dërgua nga Drenicake


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Je Katunare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Katunare".
3. Video është e këngës "Je Katunare", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0