Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Kthehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te ti kam nje lutje
Lem qe ta shpresojë
Se nuk mundem
Tjetren te dashuroj

Nese jeten vuan
Veq nje herë m'shiqonë
Se s'jom aj i vjetri
Mos harro

Refren:

Kthehu e dashur kthehu
Se unë ty të dashuroj
Se jeta me benë qe t'endesoj
Dy herë mos të gaboj 2X

Tani jam pa zemer
Se te ti kam bet
Por si duket
Gjdo gjë tash u tret

I gjallë dhe i vdekur
Vazhdoj të jetoj
Në mesë i dashuruarëve
Do t'qendroj

Refren:

Kthehu e dashur kthehu
Se unë ty të dashuroj
Se jeta me benë qe t'endesoj
Dy herë mos të gaboj 2X


Ky tekst u dërgua nga Shaban Isenaj

Gazmend Rama (Gazi) - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0