A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Kafe Muhabet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Artushi

Më Shumë Nga

Amarda Arkaxhiu

Këngë e albumit:

"Facebook"


Gazmend Rama:
Dashurijen ti me te paster as sa duhet ti nuk e vlerson
met te tjerat femra qeja afer mua nuk me shikjon.
Zemren po ma vret e nuk don me dit kafe muhabet aty mbeten goz nat e dit.

kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra qunit goze 1000-vjet ste pret.
kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra qunit goze 1000-vjet ste pret.

Artushi & Amarda:
Me tuhaj ku asht secreti qe me goj tani nuk me flet.
Sa shum ki me vujt i shkreti ka me tu ba loti syri det.
Zemren po ma vret e nuk don me dit kafe muhabet aty mbeten quni nat e dit.

kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra femres djal 1000-vjet ste pret.
kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra femres djal 1000-vjet ste pret.


Ky tekst u dërgua nga  doni360
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019