A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Sheiku


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Artushi

Më Shumë Nga

Amarda Arkaxhiu

Këngë e albumit:

"Facebook"


gazi: spo du mo me kon sheik mei pas 7 a 8 cka pom duhen kur tkam ty zdi ca mu pat tek se avanturave ju dul vala spo du si perpara nuk po du me kon sheik boll kam qen avanturist
refreni
sheike mos lakmo nale veten vajz se shum cuna pasha zotin muj me tbo zarar sheike mos lakmo nale veten vajz se shum cuna pasha zotin mund me tbo zarar
artushi&amarda
ski mu sjell si sheik me i pas 2 a 3
kshyre se un jam per ty ta boj 8 me 2
aventurave ju dul moda nuk eshte si me par
tjeter gjona du me sjell djalo vec belaja
4} refreni
sheki mos lakmo ndale veten gjal se shum femra pasha zotin mund me tbo zarar


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019