Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Jet E Rrejshme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

X2
Jetova qysh kam dasht
ska tmir qe se kam pas
shume zotni e pareli
i pafat ne dashuri

X2
Jet e rrejshme jet me sherr
kon e don kurre nuk e merr
kon se don e ke shume ngat
ta plas zemren nat per nat

Zoti krejt jo nuk ti jep
tash u binda edhe vet
a moj jet moj jet e ngrat
Xhepin plot zemren that

X4
Jet e rrejshme jet me sherr
kon e don kurre nuk e merr
kon se don e ke shume ngat
ta plas zemren nat per nat


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Jet E Rrejshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jet E Rrejshme".
3. Video është e këngës "Jet E Rrejshme", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0