Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Mire Se Erdhe Gurbetqar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2
Mire se erdhe gurbetqar
Shum kerr t'fort e paske marr
Krejt shqiptart i tranove
Po me pune e fitove

Ref..X2
Lum e lum qe ty tkemi
Qe mat fort me ty jemi
Ska ma mire kur jemi bashk
Krejt dushmant kemi mi plas

x2
Mire se erdhe gurbetqar
Xhepin plot e faqe bardh
Gojt e liga per ty flasin
Prej inatit let pelcasin

Ref..X4
Lum e lum qe ty tkemi
Qe mat fort me ty jemi
Ska ma mire kur jemi bashk
Krejt dushmant kemi mi plas


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Mire Se Erdhe Gurbetqar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Erdhe Gurbetqar".
3. Video është e këngës "Mire Se Erdhe Gurbetqar", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0