A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Tung Tung Shqiperi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:28:45

Këngë e albumit:

"Tallava Me Refleks"


tung tung moje shqipni
hajde nvalle me vllazni
ska me met kufi
nese vjen me plis ne krye
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi

vallja ja ka nise
prej presheve male te zi
kenga po jehone
qka po pret moje qameri
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mmire se vjen ne shkup
me flamurin kuqe e zi

mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht aty
mire se vjen ne shkuo
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht aty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi


Ky tekst u dërgua nga fidani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019