Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Dhe Në Vdeksha Për Ty Ndashtë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Xhentëllmeni"

Komente

Asnjë Koment

04/10/2012

2012-10-04T11:13:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhe Në Vdeksha Për Ty Ndashtë" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet