Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Locka Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

(2x)
Edhe sot po qaj per ty edhe shpirti po me djeg
ndoshta neser ku me dit a jam gjal a ka me vdek

Refre:(2x)

Lock lock locka jem
met harue kam problem
me pas dit sa jam merzit
kishe ardh mo skishe prit

(2x)
Qysh halal per me ta ba qysh met than qe sme ki hak
pak gjyna ty me pas ardh skishe lan irri me uplak

Refre(4x)

Lock lock locka jem
met harue kam problem
me pas dit sa jam merzit
kishe ardh mo skishe prit


Ky tekst u dërgua nga Germin Bala

Gazmend Rama (Gazi) - Locka Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Locka Jeme".
3. Video është e këngës "Locka Jeme", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0