A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Te Vendi Jone I Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2013

2013-07-24T19:33:53

Këngë e albumit:

"Mashallah Mashallah"


Moti Koh nuk jemi pah
Nuk e di mo ka te shkoj2x

Me dit ti sa jom merzit
Veq ni dit me ty ta qoj 2x

Ref 2x
Jam t'vendi jon i vjeter
Numroj hapat ka i ki shkel
Ee lus zotin me mu kthy
Po t'tentoj me sy qel

Je deshira e zemres sime
Po dashnin se kom kuptu 2x

Me fal zemer qe t'pengoj
Veq tegova sa t'duu 2x

Ref 2x
Jam t'vendi jon i vjeter
Numroj hapat ka i ki shkel
Ee lus zotin me mu kthy
Po t'tentoj me sy qel


Ky tekst u dërgua nga saranda123
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019