Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama & Vellezerit Gashi - Pjeter Bogdani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vellezerit Gashi

28/10/2012

2012-10-28T20:43:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pjeter Bogdani" kënduar nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet