Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - Shah-Mat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shah-Mat".
3. Video është e këngës "Shah-Mat", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Shah-Mat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"E Imja Jo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shah-Mat" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjyste Vulaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

mostra si ti sdua un
japin pak e kerkojn
shum mostra si ti sdua un jam pak e kerkojn shum..futem ne loj pa merak fitoj pa u lodh aspak po une ne ty s'investoj shum ta boj shah mat me nje piun.
Mostra si ti sdua un japin pak kerkojn shum mostrat si ti dua un japin pak e kerkojn shum...
Dje ne ket koh fola me dy ndersa sot flas me ty por i fundit jo nuk je sme be re as ti per vete mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum.... mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shumMë Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet