Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - E Imja Jo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Jo".
3. Video është e këngës "E Imja Jo", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - E Imja Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"E Imja Jo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Kush e din se çka kish thane
Me pase zemra goje me fole
S'ka me asgje prej kesaj dashnije
Njimije te zeza a s'jane boll x2

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo

Ti s'me dhe dashni te vertete
Krejt qyteti e ka kuptu
Syte e tu t'i kam lexu
Se ti zemer s'ke per mu x2

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo

...

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet