Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Gazi, Fahrija & Buqja - Potpuri 3 (Gezuar 2017)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/12/2016

2016-12-12T17:06:41+00:00

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 3 (Gezuar 2017)" kënduar nga Gazi, Fahrija & Buqja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazi, Fahrija & Buqja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet