A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Kuleta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2017

2017-07-22T09:41:06

Këngë e albumit:

"Kiss Kiss"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kuleta" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Njomza Kallaba. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

s'esht i rend bagazhi ky bagazh qe ne dor e nmbaj esht i ren bagazhi qe ne shpir me asgje se mbaj pse iken neper bot iken neper bot mos mu lut o neno ne shtepi te kthehem se aj mu aty jeton nuk e perballoj o nen po e takove por e takova nuk e perballoj o nen nese e shoh nnnnnnnnnnnnMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019