A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Dhimbja E Ka Emrin Tan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T12:38:22

Këngë e albumit:

"Kiss Kiss"


Edhë sod një soj, nje soj si djë
ku me ke lan aty , aty prap më kë

ë njëjta dhimbja përsëri, jo nuk ka asgjë të re
ë njëjta dhimbja përsëri,jo nuk ka asgjë të re

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë lët, per mua fundi esht në kët jet

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet

Edhe sod një ditë ditë e vështirë, të prita kot ti mos po thirr
kater murë Unë Jam vet fundi jetes po më prët,

në Kater murë unë Jam vet, fundi jetës oh po më prët

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet


Ky tekst u dërgua nga Hysen-Pasha03
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019