A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazi, Nerim Berisha & Edona Hasanaj - Dashnia Qysh Qellon


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2017

2017-12-04T19:08:48

Më Shumë Nga

Nerim Berisha

Më Shumë Nga

Edona HasanajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Qysh Qellon" kënduar nga Gazi, Nerim Berisha & Edona Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazi, Nerim Berisha & Edona Hasanaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019