Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazi, Valbona, Sedati & Edona - Hajde Me Daden

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Daden".
3. Video është e këngës "Hajde Me Daden", por nuk këndohet nga Gazi, Valbona, Sedati & Edona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazi, Valbona, Sedati & Edona - Hajde Me Daden  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Valbona Tahiri

Më Shumë Nga

Sedat Rama

Më Shumë Nga

Edona Hasanaj

09/12/2018

2018-12-09T16:14:51+00:00Qysh ma bone mendjen, me ty me u martu
Kur qysh thujn e vjeter smujta me ta ndru

Histori e vjeter si dikur vaxhdon
si me kon hala beqar, jeten po e con

I martum, kavaler
bohesh Boss për Beqar sbohesh asniher
i martum, kavaler
bohesh Boss e Zotni, Beqar asniher

Kshtu kam qen i ri, kshtu kam me u plak
Naten xhepat plot, nsaba asnje Frank
Diten tu punu, naten nDiskotek
Koka shkru me u knac, koka shkru me hek

I martum, kavaler
Gjithmon Boss për Beqar, sbohem asnje hër
I martum, kavaler
Gjithom Boss e Zotni, Beqar asniher

Kur hyn Valle me qika, pse tkap stressi panika
mundet me tra dhe pika, gjathtas majtas
Ktu ska WiFi telefona, ktu ka qika belhola
RedBull e CocaCola, majtas gjathtas

Hajde me daden luj e mos ki mare
O hajde se Dada esht si sheqerpare
Hajde me Daden luj e mos ki mare
O hajde se Dada esht si sheqerpare

Spo mkap stressi panika
po luj krejt me taktika
me stil e me teknika, majtas gjathtas

Tomla si, chocolada
Jeanset, Gucci dhe Prada
Kuce si, mermolada, gjathtas majtas

Hajde me Gazin luj e mos ki mare
Hajde se Gazi tka si sheqerpare

Hajde me Sedatin ti mos ki mare
Hajde me Sedatin se tkam sheqerpare


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet