Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Kosova Si Amerika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdha prej gurbetit
Në pushimet verore
Pash shum tri e treja
Tuj shëtit për dore
Të veshur me stile
Pash shum djem e qika
Pom duket Kosova
Sikur Amerika

Ref:
Kur e pash 1 shqipe
Sa mir poj shkëlqen plisi
Pom duket Prishtina
Ma e mir se Parisi
Gati qe 10 vite
Se kam taku shokun
Pom duket Gjilani
Ma i mir se New Yorku

Mkish marr malli me ni
Veq vallën e shotës
Full krejt diskotekat
Si në qdo vend të botës
Shko ku dush me shkue
Kafeterit plot
Pom doket Kosova
Ma e mir në botë


Ref:
Kur e pash 1 shqipe
Sa mir poj shkëlqen plisi
Pom duket Prishtina
Ma e mir se Parisi
Gati qe 10 vite
Se kam taku shokun
Pom duket Gjilani
Ma i mir se New Yorku/x2


Ky tekst u dërgua nga Selma Ajeti

Gazmend Rama (Gazi) - Kosova Si Amerika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova Si Amerika".
3. Video është e këngës "Kosova Si Amerika", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0