A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Po Du Me I Pre Venat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2019

2019-08-08T17:58:15

Music:

Rrahman Kryeziu

Lyrics:

Abaz Selmani

Song from the album:

"Kosova Si Amerika"


Po mshkon mendja
Me i pre venat
Kur po di qe sje e jemja
Kah ma sonte
Po mshkon mendja kur pe di
Qe sje e jemja

Po bo me i pre venat
Se Po me pelqen
Me ke senu oj zemer
O spo me kapercen

Po.du me i pre venat
Se je shum e mir
Un tan diten sillem
Ti as po me kqyr

Per ty sillem
Po me bjen terri
Ti mke ba
Gjysem njeri
Sa telashe
Mke shkaktu
Tan diten po baj kuku

Po du me i pre venat
Se po me pelqen
Me ke sunu oj zemer
Ee spo mkapercen

Po du me i pre venat
Se je shum e mir
Un tan diten sillem
Ti as po me kqyr


Lyrics submited by arjon.celaj49
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019