Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Habibi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je djell o ti je han
Dit e nat veq drit po mban
Mash Allah pa nal po t'tham
Ti je njanen ni milion

Ma don zemra ma don loqka
Per mu vlen sa krejt bota
Ma don syri ma don shpirti
Veq e imja je habibi
Veq e imja je habibi
2x

Ti shkelqen si diamant
Per mu je shum e veqant
Edhe jeten ta kam dhan
E kur nuk bohem pishman

Ma don zemra ma don loqka
Per mu vlen sa krejt bota
Ma don syri ma don shpirti
Veq e imja je habibi
Veq e imja je habibi


Gazmend Rama (Gazi) - Habibi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi".
3. Video është e këngës "Habibi", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0