Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazu - Don Temin (Feat. Noka, Mr Elvis & Ilinjo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Del me ty po ajo mendon
Vec temin vec temin
Rrin me ty po me mu e bon
Don temin don temin


Ky tekst u dërgua nga Armand Noka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gazu
Featuring: Mr Elvis, Ili Blackout & Noka
Publikimi: 18/03/2016


Gazu - Don Temin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don Temin".
3. Video është e këngës "Don Temin", por nuk këndohet nga Gazu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazu:


Komente 0