Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gena
  • Sa Lote Kam Derdhur

Live Video

Video Link

Top 200

Gena - Sa Lote Kam Derdhur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Këngë e Albumit:

22 Hite



Sa lot kam derdhur un per ty
Sa shume ty te kam dashur

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Nje dite un po pija me shoqerine
Dolli per ty me thane
E ngrita shishen me raki
Lotet rreke me rane
E ngrita shishen pa mbarim
Lotet rreke me rane

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Me mire me ty dhe fukara(Ref)2x
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur


Ky tekst u dërgua nga Xhesika






teksteshqip.com © 2007 - 2017