Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Gena - Te Rrapi O Ne Mashkullore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 6"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Rrapi O Ne Mashkullore" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet