Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Gena - Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin".
3. Video është e këngës "Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gena - Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

29/09/2012

2012-09-29T09:19:11+01:00E ti Moj zemer mos ma pi rakine, jarnana e jarnane ( Ref 2x ).

E do ta pi moj zemer se kam dashurine ,
jarnana e jarnane ( Ref 2x ).


E mos mos ma pi rakine,
Mos a mos ma pi rakine,
E do ta e do ta pi moj zemer , Se kam dashurine,
Jarnane jarnane ( Ref 2x )

E ti moj zemer mos ma pi Konjakun,
Jarnana e jarnane ( Ref 2x )

E do ta pi moj zemer se ta kam Merakun
Jarnana e jarnane ( Ref 2x ).

Mos mos ma pi rakine, mos ma Mos ma pi rakine,
E do ta e do ta pi moj zemer...
( Ref 2x )


Ky tekst u dërgua nga Pajtim
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë