Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena & Ermira Kola - Nje Nate Nena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Nate Nena".
3. Video është e këngës "Nje Nate Nena", por nuk këndohet nga Gena & Ermira Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena & Ermira Kola - Nje Nate Nena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Këngë e albumit:

"Serenata"

Këngë e albumit:

"Kjo Eshte Jeta Ime"

Këngë e albumit:

"Gena '06"

Këngë e albumit:

"O Bo Bo"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ermira Kola

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Naten nena
me priste deri vone
kish rene ne shtrat
por s'kishte gjum

Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume

At nate un po pija me shoqeri
dola te beja serenat
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete

Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume


Ky tekst u dërgua nga  vleraAkordet:

(Em)
Naten nena
(E)
me priste deri vone
(Am)
kish rene ne shtrat
(Em)
por s'kishte gjum

(Am). (Em)
Djalo keshtu mos u vono
(B7). (Em)
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume

At nate un po pija me shoqeri
dola te beja serenat
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete

Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet