Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Eja Ne Preher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

EJA NE PREHER MOJ TE TE MBAJ
DHE TE TA NXJERR ATA MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VARR
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO SI QIRI PO M'TRETET JETA
LOTET E TUA S'KAN MBARIM
VET TE KERKOVA DHE S'TE GJETA
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO KUR T'KERKOVA DASHURINE
PO KU T'KERKOVA PAK GEZIM
GEZIM DHE DASHURI ME SHKRUAN
NE TERRIN PA MBARIM

REF:2X
EJA NE PREHER MOJ TE TE MBAJ
DHE TE TA NXJERR ATE MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VARR
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO SI QIRI PO M'TRETET JETA
LOTET E TUA S'KAN MBARIM
VET TE KERKOVA DHE STE GJETA
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO KUR T'KERKOVA DASHURIN
PO KU T'KERKOVA PAK GEZIM
GZIM DHE DASHURI ME SHKRUAN
NE TERIN PA MBARIM

REF:2X
EJA NE PREHER MOJ TE TE MBAJ
DHE TE TA NXJERR ATE MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VAR
PAK DASHURI PAK DASHURIPublikimi: 01/12/2011Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente mbi këtë këngëGena - Eja Ne Preher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Ne Preher".
3. Video është e këngës "Eja Ne Preher", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.