Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gena - Te Dashuroj Si I Cmendur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Te Dashuroj Si I Cmendur"

Këngë e albumit:

"Gena '06"

Këngë e albumit:

"Ne Prehrin E Nenes"

Këngë e albumit:

"Gena"
Je nje diell qe s'perëndon, ku të më ngrohë me dashuri,dashurisë ti krahet ia happppë,dhe digjen krejt ne pafundesi...
Je nje zjarr që s'shuhet jooooo,me puth me vret me qmenduri ,nje oqean qe kurr
s'mbaron, je yll qe rrugen ma ndriqon...

Ref:2x

Të dashuroj si i qmendur ,qdo dit mezi pres,qdo qast un e ndjej sagabo(greqisht:sagabo,shqip:te dua)
Ti me plagos kur largohesh,humbas si nje zog,dhe larg me ty fluturoj..

Je nje engjell qe verbon, dhe bukuri qe te magjeps, dhe je ylber qe rrezaton ,. me ngjyra plot e me shkelqim.... ti je vet jeta qe jetonnn..te puth te pret me qmenduri..Je jeta ime qe smbaron ,...Je yll qe rrugen ma ndriqooon....

Ref:4x
Të dashuroj si i qmendur ,qdo dit mezi pres,qdo qast un e ndjej sagabo(greqisht:sagabo,shqip:te dua)
Ti me plagos kur largohesh,humbas si nje zog,dhe larg me ty fluturoj..


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet