Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

E gjithë bota le ta dinë...se unë atë e dua.
E gjithe bota le ta dinë...se unë atë e dua..
e n'fund do pi raki dhe do ti them të duaa...
e n'fund do pi raki dhe do ti them të dua....

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë

Se dua pasurinëkur ti nuk je me mua
se dua pasurinëkur ti nuk je me mua...
S'do t'pyes asnjëri do t'puth buzët e tuaa...
S'do t'pyes asnjëri do t'puth buzët e tuaa...

Amaaann..amaaanzemra ime për ty qanë
amaannn...amaaanzemra ime për ty qanë

Do dehem këtë natë dhe ty do të kërkoj..
Do dehem këtë natë dhe ty do të kërkoj...
Një gurë ne xham do hedh
nga gjumi do të zgjoj
Një gurë ne xham do hedh
nga gjumi do të zgjohej...

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë....

Ky tekst u dërgua nga Albina


Akordet:

E gjithë bota le ta dij...se unë atë e dua.
Am--------------------E---------------Am---
E gjithe bota le ta dij...se unë atë e dua..
Am-------------------E----------------Am----
e n'fund do pi raki dhe do ti them të duaa...
Am---------------E-----------------Am--------
e n'fund do pi raki dhe do ti them të dua....
Am---------------E------------------Am-------

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
-Dm-------Am----E---------------Am----
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë
-Dm-------Am-----E---------------Am----


(akordet perseriten)Renditja: Top 200
Publikimi: 30/09/2011
Video Produksioni: Urban Graphics


Gena - Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman".
3. Video është e këngës "Aman", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0