Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Raki E Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Raki E Lot".
3. Video është e këngës "Raki E Lot", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gena - Raki E Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Raki E Lot"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+01:00Jam deh une sonte me raki
dhe nuk me do as njeri(2x)

Mbushur gotata plotperplot
me raki edhe me lot(2x)

Ky shpirti im jo nuk e din
se si tja bej un pa ty(2x)

Mbushur gotat plotperplot
me raki edhe me lot(2x)

Hajde Hajdeeee

Emine, emine xhanem Emine
Emine, emine sa e bukur je(2x)
Hajdeee

he hye he he he he hajdeeeeee


Ky tekst u dërgua nga MadEye
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë