Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena & Flori - Jo Vetem Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  229REF:
Ti edhe pak,
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Ti pritëm edhe pak,
Se asnjëherë nuk lodhem unë
Një dashuri më pak
Në zemrën time do të t'quj
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam,
Nëse më beson tash çudine e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Mendimet nuk i ndal
Në zemren time nuk ke fund
Nëse gaboj më fal
Nëse guxoj të dua unë
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam
Nëse më beson tash çudine e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
Nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
Më jep ti shpirt jo vetëm fjalë


Ky tekst u dërgua nga Narcis Drevinja   ALDOooo


Featuring: Flori Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/10/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gena:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Gena & Flori - Jo Vetem Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Vetem Fjale".
3. Video është e këngës "Jo Vetem Fjale", por nuk këndohet nga Gena & Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.