Audio

Gena - Si T'ja Bëj Se Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2013

2013-12-17T19:00:01

Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si T'ja Bëj Se Di" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...