Audio

Top 200

Gena - Derdha Lotët  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2013

2013-12-17T19:00:01

Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"
2X
I DERDHA LOTET UN PER ATE
E MBYLLA ZEMREN UN PERGJITHKE
E NGRITA GOTEN VETEM PER TY
E FIKA DRITEN MOS VIJE TI
DUART I ZGJATA TE PREKJA TY
NE ENDERR ISHA JO SERDHE TI
ME SHPIRT PO THRRAS
ZEMER KU JE
PORTEN E HAPUR UN DO TA LE
REF:2X
NJE LULE VYSHKET KUR SHIU NUK E LAG
NJE ZEMER VDES KUR DASHURI JO SKA
KJO VJESHT PO IKEN DHE DIMRI DO TE VIJ
POR JO PA TY.


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...