Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Byrek, Byrek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Byrek, Byrek".
3. Video është e këngës "Byrek, Byrek", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gena - Byrek, Byrek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"

Komente

Asnjë Koment

17/12/2013

2013-12-17T18:00:01+00:00Kam dyqanin ke selvia
o usta murat
me e mir e oma se e bija
o usta murat

Kam dyqanin ke selvia
o usta murat
me e mir e oma se e bija
o usta murat

byrek byrek o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat
byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat

kam shtepine mu ke treni
hej o usta murat
o kush e lun kara gjyzelin
o usta murat
kam shtepine mu ke treni
hej o usta murat
o kush e lun kara gjyzelin
o usta murat

byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat
byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë