Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Duhet (Feat. Zzap And Chriss)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Mos më prit më shumë
Nuk do gjesh si unë
Ti ma lodhe këtë zemër
jepi fund
është shkruar lart
dhe për ne një varg
do ta gjej edhe unë
një ditë shpirtin binjak

REF:
Duhet, duhet t'ishim dashur pak
ne nuk patëm fat,
ne nuk patëm fat
Duhej, duhej të mos të doja unë
se më vrave shumë
se më vrave shumë

Unë mendoj për ty
unë jetoj për ty
je gjitçka që unë ndjej
je vetem ti
falma dashurinë
s'është aspak gabim,
të kërkoj mbi re
si engjull shpirti im

REF:
Duhet, duhet t'ishim dashur pak
ne nuk patëm fat,
ne nuk patëm fat
Duhej, duhej të mos të doja unë
se më vrave shumë
se më vrave shumë

Ky tekst u dërgua nga LavdroFeaturing: Zzap And Chriss
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/03/2014
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0


Gena - Duhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhet".
3. Video është e këngës "Duhet", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.