Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Gena - Te Kam Dashuri  (Feat. Ervin Gonxhi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

18/02/2015

2015-02-18T15:51:02+00:00

Featuring

Ervin Gonxhi

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

(music....)

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)


Ky tekst u dërgua nga Romina
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet