Official Video

Top 200

Gena - Pike Ne Oqean  (Feat. Mimoza Shkodra)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  175

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2016

2016-02-05T15:07:40

Featuring

Mimoza Shkodra

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15
Gena:
Thonë se dashuria
është një ndjenje e forte
brenda saj bën dimer edhe ftohte
cdo moment te ndjej
edhe pse larg te kam
dua te te prek
se ndjej shume mall .

Mimoza:
Deri sa mendova , kuptova
se ndjeja shume zjarr
kur me the te dua
une humba dhe koha u ndal
Ma rrembeve puthjen, puthjen
ti puthjen e pare
dhe une mbeta pa asnje fjale.

Ref:
Dashuria jone
mbeti nje roman pa fjale
Dashuria jone
si nje pike ne oqean .
Le ta themi sot
ne nje kenge per dashurine
se pas shiut thone dielli per ne do te linde .

Gena:
Dashuri e pare
ishe ti per mua
ndjeja frike te thoja se te dua
Çdo moment te ndjej dhe
pse larg te kam
dua te te prek
se ndjej shum mall.

Mimoza:Deri sa mendova , kuptova
se ndjeja shum zjarr
kur me the te dua
une humba dhe koha u ndal
Ma rrembeve puthjen , puthjen
ti puthjen e pare
dhe une mbeta pa asnje fjale .

Ref:2x
Dashuria jone
mbeti nje roman pa fjale
Dashuria jone
si nje pike ne oqean .
Le ta themi sot
ne nje kenge per dashurine
se pas shiut thone dielli per ne do te linde .


Ky tekst u dërgua nga LucianoKartolina (1)

U krijua nga Arton avdyli 2018-06-22 21:21:35
Cdo moment te ndjej the
Pse larg te kam
Dua te te prek
Se ndjej shumm mall

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...