Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - E Bukur Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Si dallgë është dashuria,Dallga shumë larg të qon
E ëmbël porsi mjalti,Lum kush e shijon

E kjo dashuria,Si zjarri që të vlon
Se shuan dot as bora,As shiu nuk mjafton

Por si Shqiponjë e malit,më bën të fluturoj
E bukur dashuria,lum kush e jetoj

Por si Shqiponjë e malit,më bën të fluturoj
E bukur dashuria,lum kush e shijoj
Gena
Publikimi: 14/10/2016
Teksti: Gena
Orkestrimi: Edlir Begolli


Gena - E Bukur Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur Dashuria".
3. Video është e këngës "E Bukur Dashuria", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0