Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Historia Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

ne kete dhome sa shume po ndjej kujtime
cdo gje qe prek me fut ne shume mendime
pse mbaroj ketu
pse mbaroj ketu historia jone

jo sdo te kete per ne te dy mengjes
dhe ne ballkon kafenn nga kush ta pres
pse mbaroj ketu
pse mbaroj ketu historia jone

pse mbaroj ketu historia jone
pse mbaroj ketu
pse mbaroj ketu dashuria jone
pse mbaroj ketu

REF. x2:
nuk dua asgje tjeter
nuk dua te mendoj
nje dashuri te humbur
pa ty smund te kerkoj
te doja dhe te dua
jo smundem te ndryshoj
jo kurre

Kjo dere akoma emrin tend po mban
dhe ne sirtar ka mbetur nje ditar
cdo moment kujtoj si mund te harroj
ndjej mall

REF. x2:
nuk dua asgje tjeter
nuk dua te mendoj
nje dashuri te humbur
pa ty smund te kerkoj
te doja dhe te dua
jo smundem te ndryshoj
jo kurre

Si mbaroj ketu simbaroj ketu historia jone

Ky tekst u dërgua nga Etrita HasaniPublikimi: 14/10/2016
Teksti: Gena
Orkestrimi: Edlir Begolli


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0


Gena - Historia Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Historia Jone".
3. Video është e këngës "Historia Jone", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.