Official Video

Top 200

Gena - Dimër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2019

2019-05-11T18:01:17

Muzika:

Gena

Muzika & Produksioni:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi
Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri...

Nje got alkool s'ma shuan etjen
kete te premte naten vone do dehem une
ej kamarier edhe nje tjeter
do pij per dashurine qe une
sja dija vleren...

Refreni

Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri...

Nje got alkool thot te verteten
ate qe kurr nuk munda une,ta thoja dot
jetoj pa ty
dhe ndjehem vetem
te ndjej,në shpirt une ty
sa me mungon...

Refreni

Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri...

Kartolina (2)

2019-05-16 09:21:42
Vitet unë i bëra hi
Vetëm që të ngrohesh ti
Të pushosh tek unë
E të ikësh përsëri...
2019-05-11 22:47:40
Dimër le në zemrën time
Foto, pyetje, kujtime
Edhe 1 milion gabime

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...