Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Mall Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me ëndrra neve ikëm
qytetin e braktisëm
pa fund ky mall e dhimbje
për ty...
Kujtoj un fëmijërinë
rrugicat shoqërinë
s'harroj shtëpinë e vjetër
ndjej mall...
Ikëm
ne ikëm...
Me mallin
dhe dhimbjen...
Shkuan
dhe vitet
me zemër
Korçë...TË DUA

Kitarret s'i harruan
Për vajzat ne kënduam
Me fund i kthyem gotat
Një nga një...

Me ëndrra neve ikëm
Qytetin e braktisëm
Pa fund ky mall e dhimbje
Për ty...

Ikëm,
Ne ikëm...
Me mallin
Dhe dhimbjen...

Shkuan...
Dhe vitet
me zemër
Korçë...TË DUAPublikimi: 25/03/2020
Muzika: Gena
Teksti: GenaMë Shumë Këngë Nga Gena:


Komente mbi këtë këngëGena - Mall Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Per Ty".
3. Video është e këngës "Mall Per Ty", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.