Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Bella Senorita (Feat. Olsi Bylyku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Nëse asnjë herë nuk fal do mbetesh vetëm
unë akoma sot jam gabimi i saj
ndoshta prap e dua dashurinë e vjetër
ne një tjetër jetë akoma jemi bashkë
ish një kohë kur ti prisnje shumë nga mua
ish një kohë kur çdo natë na gjente bashkë
zemra ime, zemra ime e hutuar
kur u zgjova afër meje nuk të pash

ref:
Bella bella dolçe vita
si me ike nuk e prita
bella bella señorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
2x
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella

Sonte du me t'prek e du me nejt me ty non stop
trupi flet o sa perfekt e di sa po m'pëlqen ti sot
nuk e di sa kam ëndërru për ty
afër meje sy me sy
që prej ditës së parë që t'kam pa hala t'kam n'kry
deti dhe ti si panorma krejt magjike sikur zana
ma e fortë se peruana unë simbol e ti purana
ti po m'djeg si flaka unë po të ndjeki ty si hana
sa po du që sonte mos të mbarojë kjo nata

ref:
Bella bella dolce vita
si me ike nuk e prita
bella bella senorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Gena
Featuring: Olsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2020
Muzika: Gena & Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi & Olsi Bylyku
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Gena - Bella Senorita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bella Senorita".
3. Video është e këngës "Bella Senorita", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 1