Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena & Genc Prelvukaj - Dominicana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ajo don fiesta si Latina
Te dehet me tekila blu
Ajo eshte femer ekzemplare dhe ska momente deja vu

(2 here)
E papame fare
E papame fare
Si domenikane do me ekzaltoj

Bomba
Trupin si dominicane
bomba
Si sirene n' Copacabana
Bomba
Fresh si lule n' Havana
Ajo
Loco loco
Bomba
Trupin si Dominicana
Chica Chicka n'Punta Cana
Ti kafshon si piranja
Ajo
Aje aje aje..

Buza jote shijen Mango
Lets bayla bayla Tango
Nuk don burra me Lambo
Femen diablo
Goten Jack me nji puro
Po m'pelqen te lo huro
Me ty ndjehem big macro
Mendjen po ma merr
Sa mire po t'rrin tattoo-ja
Permbi tangat e tuja
Sdu me tpreke duart e huja
Asnjehere
Ja nisim paralojes
Larg paranojes
Ata qe m'afrohen me m'nxjerre prej lojes
Pah pah pah shuplaka gojes

(2 here)
E papame fare
E papame fare
Si domenikane do me ekzaltoj

(2 here)
Bomba
Buza jote shije mango
Bomba
Let’s bayla bayla Tango
Bomba
Femen diablo
Ajo
Loco loco
Aje aje aje
Gena & Genc Prelvukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/06/2022
Muzika: Gent Myftaraj, Gena & Genc Prelvukaj
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Gent Myftaraj
Teksti: Sebi & Genc Prelvukaj
Master: Elio-N
Editing & Color Grading: Sami Leka
Starring: Elvira Ceta
Choreography: Andi Murra Quest Style CrewGena & Genc Prelvukaj - Dominicana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dominicana".
3. Video është e këngës "Dominicana", por nuk këndohet nga Gena & Genc Prelvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0