Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Mu Ke Bo Fiksim (Feat. Labinot Tahiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me pare dashurine s'e bleva
Ta mora zemren, une te du
Me c'mende, me puthe me ledha
Ah puthjet do ti pi me fund.

Akoma po me deh akoma
E tash pi, e per ty mendoj
A m'don ti, te lutem kallzoma
ne mu...? vec me thuaj po

Refreni
Se vetem ti, ti, ti m'ke bo me pi
Se vetem ti, ti, ti m'ke bo me pi
Se mu ke bo pik' mu ke bo fiksim
Sa t'dua une, s'te do asnji.

Te flisja, por pergjigje s'merrja
Pse naten gjumin ma ke marre
Dhe jeten vec per ty e jepja
Kur thoje per ty digjem zjarre.

Me pare dashurine s'e bleva
Mendoja se me doje fort
U theva, trupin une s'e ndjeva
Se zemra per ty m'digjet sot.


Ky tekst u dërgua nga A.JGena
Featuring: Labinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2023
Muzika: Gena
Teksti: Gena & Elios Shuli
Orkestrimi: Shkëlqim Dule
Video Produksioni: MAX Production
Keyboard: Ervis Caushi
Mix Master: Shkelqim Dule, Gena & Labinot Tahiri
Editing-Coloring: Sami Leka
Make Up: Ermelinda CetaGena - Mu Ke Bo Fiksim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Ke Bo Fiksim".
3. Video është e këngës "Mu Ke Bo Fiksim", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0