Genc Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Genc Leka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Genc Leka publikon albumin "Live 2018". Më datë 9 Korrik 2018, Genc Leka publikon videoklipin "E Imja Je". Më datë 10 Nëntor 2018, Genc Leka publikon videoklipin "Shko". Më datë 12 Prill 2019, Hekurani publikon videoklipin "Nuk Mundem", në bashkëpunim me Genc Lekën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Hekuran Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Kurti

Sokol Matoshi

Habil Hoxha

Mursel Zymberi

Faton Sofra

Gjani Albanianstar

Titi

Flurim Susuri (Luli)

Edon Zejna

Shenoll Semi


Tags: Genc Leka

Krijo Një Kartolinë